شنبه 5 خرداد 1403
 
Awesome Image
title
جمعه 28 مهر 1402 لینک کوتاه 289

متن بیانیه حجت الاسلام و المسلمین دسمی

 پی جنایات اخیر رژیم موقت صهیونیستی
بسم الله الرحمن الرحیم

أَمْ حَسِبْتُمْ أَن تَدْخُلُوا الْجَنَّةَ وَلَمَّا يَأْتِكُم مَّثَلُ الَّذِينَ خَلَوْا مِن قَبْلِكُم ۖ مَّسَّتْهُمُ الْبَأْسَاءُ وَالضَّرَّاءُ وَزُلْزِلُوا حَتَّىٰ يَقُولَ الرَّسُولُ وَالَّذِينَ آمَنُوا مَعَهُ مَتَىٰ نَصْرُ اللَّهِ ۗ أَلَا إِنَّ نَصْرَ اللَّهِ قَرِيبٌ (بقره/۲۱۴)

آیا گمان کرده‌اید که به بهشت داخل شوید بدون امتحاناتی که پیش از شما بر گذشتگان آمد؟ که بر آنان رنج و سختیها رسید و همواره پریشان خاطر و هراسان بودند تا آن گاه که رسول و گروندگان با او (از خدا مدد خواستند و) گفتند: بار خدایا، کی ما را یاری کنی؟ (در آن حال خطاب شد: بشارت دهد که) هان! همانا یاری خدا نزدیک است.

زمانی که شرایط به ظاهر غیرقابل تحمل می‌شود و به حسب قواعد عادی و مادی گشایشی متصور نیست، افراد در معرض بلا و سختی‌هایی که از درون و برون، از زمین و زمان باریدن گرفته و ممکن است امیدها روی به یاس و اراده‌ها روی به ضعف برده، نحوه تزلزلی زیر بار این آتش هولناک حتی برای مومنان به راه حق و فضیلت عارض شود، حسب سنت و قواعد الهی نصرت خدای متعال نزدیک‌تر می‌گردد. امروز شرایط سرزمین فلسطین علی رغم ظواهر تلخ و غم‌بارش به مرز نصرت الهی رسیده است. ملت فلسطین امروز علی رغم محدودیت جغرافیایی و قلّت عدد مجاهدان در مقابله با تمام جهان استکبار که حقیقتاً مصداق بارز كَم مِّن فِئَة قَلِيلَةٍ غَلَبَت فِئَةً كَثِيرَةَ بِإِذنِ اللَّهِ است، از یک جامعه‌ی منفعل به یک امت فعال و کنشگر تبدیل شده است. در مقابل آنچه از رژیم صهیونیستی در طول حیات نکبت‌بارش سر زده است، به ویژه در این ایام اخیر که حتی از حمله به بیمارستان‌ها و خانه‌های مسکونی و زنان و کودکان بی‌دفاع هم ابایی ندارد، همگی نشانگر آن است که امروز هیچ یک از علائم حیاتی انسانی در جامعه صهیونیستی مشاهده نمی‌شود. جنایتکاران اول خود می‌میرند و بعداً دیگران را به کشتن می‌دهند. لذا حسب قواعد حیاتی قصاص و برای حفظ حیات جامعه می‌بایست این جرثومه فاسد و مفسد را که به تعبیر حضرت روح الله مصداق بارز غده سرطانیست برای خدمت به انسانیت و بشریت از بین برد. از بین بردن این غده سرطانی اولاً به صورت مستقیم و غیر مستقیم است و ثانیاً در عرصه‌های دفاعی، امنیتی، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و غیره است. تمامی عرصه‌های جهادهای اکبر، کبیر و اصغر در این رویارویی کارکرد دارند و برای تمامی مسلمانان به نحو وجوب عینی تبدیل شده‌اند. سازه‌کار آتش به اختیاری در تمام عرصه‌های فوق الذکر با حفظ حریم ولایت و در چارچوب حاکمیت، آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی رمز حصول نتیجه و موجبات بهره‌گیری از این فرصت طلایی را به وجود می‌آورد. امروز برای قلع و قمع این جرثومه شیطانی تمامی شرایط مهیا گردیده است و حمایت از غزه مصداق بارز حی علی خیر العمل است. امروز وفاداری به آرمان‌های انقلاب، امام و شهدا و تبعیت از ولایت و رضایت و خوشنودی حضرت ولی‌عصر در گروی حمایت و نقش‌آفرینی در عرصه قیام ملت مظلوم فلسطین است.
اللهم وفقنا لما تحب و ترضی
طلبه بسیجی، سعید دسمیچند رسانه ای

طراحی و پیاده سازی:رادوب